Myjnia Ręczna
Celem naszej myjni ręcznej jest dostarczenie najlepszej obsługi Klienta w postaci wyjątkowo szczegółowego czyszczenia oraz mycia pojazdów.

Mycie standardowe przy użyciu piany aktywnej oraz najlepszych, specjalistycznych środków, woskowanie ręczne, polerowanie, sprzątanie wnętrza (odkurzanie, mycie szyb, czyszczenie plastików), nabłyszczanie plastików zewnętrznych i opon, pranie i czyszczenie tapicerki, pielęgnacja skóry, usuwanie smoły z lakieru, polerowanie felg, czyszczenie części chromowanych, mycie bagażnika dachowego, mycie silników.

Przygotowujemy samochody przed sprzedażą.

Dla Klientów systematycznie korzystających z usług naszej myjni stworzyliśmy program lojalnościowy, który gwarantuje gratisowe umycie pojazdu przy szóstej wizycie.

Myjnie ręczne powszechnie uchodzą za takie, które myją samochód dokładniej niż myjnie automatyczne (szczotkowe) i w przeciwieństwie do nich nie powodują ryzyka zniszczenia lakieru.

Z myjni automatycznych korzystają głównie firmy. Tam flotami zarządzają na ogół ludzie, dla których nie ma znaczenia to, że po kilku-kilkunastu myciach lakier może zmatowieć albo zostać porysowany. Współczesne lakiery są lakierami wodnymi, używanymi ze względów ekologicznych. Niestety, są to lakiery miękkie - słabsze od dawniej stosowanych.

Nasi klienci są w pełni świadomi jak ważna jest wizyta w myjni ręcznej, nawet, jeśli to oznacza stanie w kolejce albo wiąże się z koniecznością ponownego przyjazdu. Wielu z naszych Klientów obdarza nas pełnym zaufaniem i pozostawia samochód na czas mycia, samemu udając się np. na zakupy do ulokowanego w sąsiedztwie centrum handlowego Atrium (poprzednia nazwa: CH FORUM).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przekonają się Państwo, że wyróżnia nas przede wszystkim solidna, szybka i profesjonalna obsługa oraz dobra i stała cena.
Cennik obowiązujący od 01.01.2024 do 01.06.2024

aktualne ceny zawsze uzyskasz: tel. 888 572 450